BRNO
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.

Dnešní datum: 18. 01. 2019   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Vánoční turnaj kadetů
Vydáno dne 17. 12. 2017 (417 přečtení)

Externí Fotogalérie     V sobotu 16.12.2017 se družstvo kadetů SK Sever Brno vydalo na Vánoční turnaj do Břeclavi. Šitbořická sestava byla doplněna 2 posilami z brněnské tréninkové sekce, na místě coache pak zaskočil Honza Slavík namísto Toma Mottla, který ve stejném termínu vedl družstvo beeballistů na 1. školním turnaji v Bílovicích n. Svitavou.

     Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Locos Břeclav. Na pálce se dle místních pravidel mohli střídat všichni hráči na soupisce a do pole nastupujeme pouze v 8. Hned v úvodu 1. směny sbíráme body, v obraně začínáme se Sašou na pozici nadhazovače. Předepsaná hodina hrací doby přinesla shodný výsledek a tak nastupujeme do 1. extra inningu (tiebreak), která začíná vždy s běžcem na 2.metě. V úvodu dáváme body a očekáváme jak dopadne naše hra v poli. Na pozici nadhozu jsme po 45 nadhozech vystřídali Filipa, bohužel Locos stáhnul náš náskok a tak tiebreak nekončí. Takto jsme odehráli další hodinu utkání a po 4 směnách navíc (celkem 8) se nám podařilo uhájit náskok a dobrou hrou v obraně vyhráváme celý zápas 12 : 9.
     Do druhého zápasu nastupujeme proti družstvu Duhovka Břeclav. Již v úvodu je znát únava z předešlého dlouhého utkání. Jako nadhazovač začíná Jenda a jako catchera si bere posilu z žáků Vojtu. Rozhodčí je však nekompromisní a strikezónu zmenšil na míru do které se nám nedaří trefovat. Jendu střídáme po sérii met zdarma a odházených 25 nadhozech. Na nadhoz se vrací Saša, ale opět se hra zvrhla v pochody běžců po metách na základě met zdarma. Na pálce máme chuť pálit, ale nadhoz je rychlý a tak nejsme schopni skórovat. V úvodu poslední směny je evidentní, že náskok Duhovky je velký a tak necháváme nadhazovat i nováčka na tomto postu Vojtu S. Po několika dalších pálkařích je únava hráčů natolik evidentní, že zkoušíme ještě jedno střídání nadhozu. Filip pak rychle ukončuje směnu, v dohrávce utkání však náskok nedotahujeme a tak zápas končí naší prohrou 2 : 12..
     Výsledkem je tedy 2. místo z břeclavského Vánočního turnaje kadetů 2017.
     Celkově zápas ověřil, že společné působení hráčů z více tréninkových center jednoho klubu je možný a funguje. Kluci z Brna i Šitbořic se doplňují a přestože netrénují dohromady dokáží se rychle sehrát a důstojně vzdorovat soupeřům. Tento postup budeme uplatňovat i v nadcházející sezóně.

     Konečné pořadí Vánočního turnaje:
     1. Duhovka Břeclav
     2. SK Sever Brno
     3. Locos Břeclav

EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jan Slavík | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Leden
19.1. - Otrokovický slajd
26.1. - Rozhodčí IV. třída
27.1. - Teeballová liga

Únor
2.2. - MSL kadetek
23.2. - MSL žákyň


  Podporují náskulatý roh

MŠMT

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.